Menu
Sepet

Sağlık & Medikal Ürünler

Sağlık & Medikal Ürünler
Neden Sadece Sağlık ' ı Tercih etmelisiniz? Hızlı ve Özenli Kargo: Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarımızda sürekli mevcuttur. Bize düşen onu özenle paketleyip en kısa sürede, kargo şirketine teslim etmektir. Bu konuda elimizden geleni yaptığımızı ve aldığınız ürünün elinize bir an önce ulaşması..
Neden Sadece Sağlık ' ı Tercih etmelisiniz? Hızlı ve Özenli Kargo: Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarımızda sürekli mevcuttur. Bize düşen onu özenle paketleyip en kısa sürede, kargo şirketine teslim etmektir. Bu konuda elimizden geleni yaptığımızı ve aldığınız ürünün elinize bir an ö..
Neden Sadece Sağlık ' ı Tercih etmelisiniz? Hızlı ve Özenli Kargo: Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarımızda sürekli mevcuttur. Bize düşen onu özenle paketleyip en kısa sürede, kargo şirketine teslim etmektir. Bu konuda elimizden geleni yaptığımızı ve aldığınız ürünün elinize bir an önce ulaşmas..
Neden Sadece Sağlık ' ı Tercih etmelisiniz? Hızlı ve Özenli Kargo: Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarımızda sürekli mevcuttur. Bize düşen onu özenle paketleyip en kısa sürede, kargo şirketine teslim etmektir. Bu konuda elimizden geleni yaptığımızı ve aldığınız ürünün elinize bir an önce ulaşmasını..
En Geç 04-12-2020 Cuma günü kargoda
AeroChamber Plus Fluw-vu Anti Statik Çocuk Maskeli İnhalatör Sarı 1-5 Yaş Trudell Sarı (Çocuk Tip) 1-5 Yaş ..
AeroChamber Plus Anti Statik Maskeli Yetişkin İnhalatör Mavi 15+ Yaş Trudell Mavi (Yetişkin Tip) 15+ Yaş ..
Chamber AeroChamber Plus Lateks içermeyen konforlu ve yumuşak bir maskesi vardır. Maske değiştirilebilir özelliktedir. Temizlenmesi kolaydır. Yetişkinler, çocuklar ve bebekler için üretilmiş modelleri vardır. Şeffaftır. Nefes verilmesini engellemeyen valfi vardır. Kullanımı basittir. Verilen ilacın..
Veron VRN 303 Jet Piston Kompresörlü Nebulizatör Solunum Cihazı Hangi durumlarda kullanılır? Pnömoni, astım, kronik obstrüktif akciğer hastalığı veya solunum yolu enfeksiyonu gibi solunumunuzu etkileyen bir tıbbi hastalığınız var ise, ilacınız ile birlikte nebulizatör cihazı kullanm..
Philips Respironics Nebulizatör Cihazı Inno Spire Essence                Philips Respironics'ten  InnoSpire Essence... Innospire Essence ile tedavinizi en kısa ve en etkili şekilde tamamlayabilirsiniz. 2,5 ml'lik ilacın nebül süresi maksimum 5-7 dakikadır. Tedavi..
Taşıma kulpu ile kolay taşıma -Tek tuşla kolay kullanım -Etkili ilaç dağıtımı -Aksesuar kiti içerir. ..
Balık Figürlü Nimo Kompressorlü Nebulizatör GÜÇLÜ KOMPRESSOR 2.5 BAR  HAVA BORULARI KÖŞELİ AĞIZLIK YÜZ MASKESİ 5 ADET HAVA FİLİTRESİ TÜM AKSESUARLARI YIKANABİLİR LATEX İÇERMEZ 2 YIL ÜRETİCİ GARANTİLİDİR. %100 YERLİ TEKNİLOJİ İLE ÜRETİLMİŞTİR ..
Araba Figürlü Nimo Kompressorlü Nebulizatör GÜÇLÜ KOMPRESSOR 2.5 BAR  HAVA BORULARI KÖŞELİ AĞIZLIK YÜZ MASKESİ 5 ADET HAVA FİLİTRESİ TÜM AKSESUARLARI YIKANABİLİR LATEX İÇERMEZ 2 YIL ÜRETİCİ GARANTİLİDİR. %100 YERLİ TEKNİLOJİ İLE ÜRETİLMİŞTİR ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 126 (11 Sayfa)