Menu
Sepet

Hartmann Menalind Profesyonel Cilt Temizleyici Köpük

Hartmann Menalind Profesyonel Cilt Temizleyici Köpük
Satıcı : sadecesağlık
Bu satıcının ürünlerinde 250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Bu mağazanın minimum sipariş tutarı 50,00 TL'dir.

Neden Sadece Sağlık ' ı Tercih etmelisiniz?

Hızlı ve Özenli Kargo: Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarımızda sürekli mevcuttur. Bize düşen onu özenle paketleyip en kısa sürede, kargo şirketine teslim etmektir. Bu konuda elimizden geleni yaptığımızı ve aldığınız ürünün elinize bir an önce ulaşmasını istediğinizi kavramanın hassasiyetiyle davrandığımızı bilmenizi isteriz.

Vaat Edilen Ürün. n11.com da marketimizden satın aldığınız her ürün, resimleri ve açıklamalarıyla birlikte birebir gerçek bir ürüne işaret eder. Adresinize gelen kargoda, bu ürün bulunacaktır.

Deneyimli Kadro. Sistem üzerinden sizin sürekli iletişim kurabileceğiniz, tavsiye alabileceğiniz ya da şikayetlerinize çözüm arayabileceğiniz, deneyimli muhataplar bulacaksınız.


Özellikler:
İnkontinans bakımı için hızlı, nazik temizlik. Koku-nötralize edicidir. Cilt pH nötrdür. Kullanımı Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Köpüğü doğrudan, etkilenen alana yaklaşık 20 cm mesafeden püskürtünüz, çabucak emilmesine izin veriniz ve sabun ve su kullanmadan siliniz. Ürün Bileşenleri Su, Bütan, C9-C13 Isoparafin, İsobütan, Sodyum Loril Sarkosinat, Parfüm (Esans), İsopropil Miristat, Pentaeritritil Monooleat /Pentaeritritil Dioleat /Pentaeritritil Trioleat /Pentaeritritil Tetraoleat, Kreatin, PEG-6-Kaprilik/Kaprik Gliseritler, PEG-34 Kastor Yağı, Setil Alkol, Laktik Asit, Propan, Metilparaben, Propilparaben, Kokoamit MEA
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.