Menu
Sepet

Wollex W124 Yükselen Akülü Tekerlekli Sandalye Yetkili Satıcı

Wollex W124 Yükselen Akülü Tekerlekli Sandalye Yetkili Satıcı
Satıcı : sadecesağlık
Bu satıcının ürünlerinde 250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Bu mağazanın minimum sipariş tutarı 50,00 TL'dir.

En Geç 24-04-2021 Cumartesi günü kargoda

Neden Sadece Sağlık ' ı Tercih etmelisiniz?

Hızlı ve Özenli Kargo: Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarımızda sürekli mevcuttur. Bize düşen onu özenle paketleyip en kısa sürede, kargo şirketine teslim etmektir. Bu konuda elimizden geleni yaptığımızı ve aldığınız ürünün elinize bir an önce ulaşmasını istediğinizi kavramanın hassasiyetiyle davrandığımızı bilmenizi isteriz.

Vaat Edilen Ürün. n11.com da marketimizden satın aldığınız her ürün, resimleri ve açıklamalarıyla birlikte birebir gerçek bir ürüne işaret eder. Adresinize gelen kargoda, bu ürün bulunacaktır.

Deneyimli Kadro. Sistem üzerinden sizin sürekli iletişim kurabileceğiniz, tavsiye alabileceğiniz ya da şikayetlerinize çözüm arayabileceğiniz, deneyimli muhataplar bulacaksınız.Wollex W124 Yükselen Akülü Tekerlekli SandalyeWollex W124 Yükselebilen Akülü Tekerlekli Sandalye modelidir. Wollex W124 yükselen akülü tekerlekli sandalye yükselebilme özelliği ile engelli kullanıcıların yüksekteki bir eşyayı almasına, raflara uzanmasına yada dış mekanlarda rahatlıkla alışveriş yapmasına imkan sağlamaktadır. Çelik gövdeden oluşmaktadır. Kol koyma yeri katlanabilir. İthal bir üründür.

 

  • Çelik gövde
  • Fırın boya
  • Katlanabilir kol koyma yeri
  • Ayağa kalkabilir
  • İngiliz PG VR2 kumanda

Teknik Özellikler: 


Taşıma Kapasitesi : 120 kg


Koltuk Genişliği : 46 cm


Sandalye Genişliği : 64 cm


Sandalye Ağırlığı : 72 kg

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.