Menu
Sepet

Beyzbol Parmak Ateli

55 %
Beyzbol Parmak Ateli
Satıcı : sadecesağlık
Bu satıcının ürünlerinde 250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Bu mağazanın minimum sipariş tutarı 50,00 TL'dir.

Mevcut Seçenekler:

En Geç 17-05-2021 Pazartesi günü kargoda

Etiketler: Beyzbol, Parmak, Ateli

Neden Sadece Sağlık ' ı Tercih etmelisiniz?

Hızlı ve Özenli Kargo: Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarımızda sürekli mevcuttur. Bize düşen onu özenle paketleyip en kısa sürede, kargo şirketine teslim etmektir. Bu konuda elimizden geleni yaptığımızı ve aldığınız ürünün elinize bir an önce ulaşmasını istediğinizi kavramanın hassasiyetiyle davrandığımızı bilmenizi isteriz.

Vaat Edilen Ürün. n11.com da marketimizden satın aldığınız her ürün, resimleri ve açıklamalarıyla birlikte birebir gerçek bir ürüne işaret eder. Adresinize gelen kargoda, bu ürün bulunacaktır.

Deneyimli Kadro. Sistem üzerinden sizin sürekli iletişim kurabileceğiniz, tavsiye alabileceğiniz ya da şikayetlerinize çözüm arayabileceğiniz, deneyimli muhataplar bulacaksınız.BEYZBOL ATELİ BEDEN 1 BEDEN 2 BEDEN 3 OLMAK ÜZERE 3 BEDENDEN OLUŞUR. LÜTFEN SİPARİŞİNİZDEN SONRA İLGİLİ BEDENİ TARAFIMIZA MESAJ YOLUYLA BELİRTİNİZ. Özel alüminyumdan, iç yüzeyi plastozot kaplı parmak splintleridir. Parmağın ekstansiyonda immobilizasyonunu sağlar. Endikasyonlar : 1. Parmak kırıkları 2. Tendon ve sinir yaralanmaları 3. Parmak incinme ve burkulmaları Beden : PARMAK UZUNLUĞU S : 4,5 - 5 cm M : 5 - 6 cm L : 6 - 7 cm
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.