Menu
Sepet

Dermosept Alet Yüzey Dezenfektanı (4250ml)

Dermosept Alet Yüzey Dezenfektanı (4250ml)
Satıcı : Eirmedikal
Bu satıcının ürünlerinde 500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
99,00 TL
Vergiler Hariç: 99,00 TL

En Geç 22-01-2022 Cumartesi günü kargoda

Dermosept Alet Yüzey Dezenfektanı 
Kullanım Yerleri : Alkol ve kuartner amonyum bileşikleri temeline dayanan, aldehit ve fenol içermeyen kullanıma hazır, hızlı non-invaziv tıbbi cihaz yüzeyi dezenfektanıdır.
İyi tolere edilir ve hoş kokuludur. Aldehit ve fenol içermediği için uygulama sonrası yüzeylerde renk değşikliği yapmaz. 
Hızlı dezenfeksiyona ihtiyaç duyulan klinikler, muayenehaneler, laboratuvarlar gibi tüm medikal alanlarda alkole dayanıklı non-invaziv tıbbi cihaz yüzeylerinin(hasta yatakları, muayene masaları, ameliyat masaları, sedyeler, ameliyat lamba sistemleri, uv lambalar, cerrahi önlük ve eldivenler vb.) dezenfeksiyonunda kullanılır. Özellikle ulaşılması zor yüzeyler için uygundur. Korozyon inhibitörü içerdiğinden, metal aksamlı yüzeylerde kullanımı önerilir. Tüm yüzeylerde kullanılabilir.
Kullanım şekli: Yüzey ve objelere 30 cm uzaklıktan yüzey tamamen ıslanıncaya kadar püskürtün, etki süresinin geçmesinden sonra yüzeyde kalan dezenfektanı temiz bir bezle silin. Havanın alkolle yüklenmesini önlemek için tek kullanımlık beze püskürtün ve yüzeylerin ıslanmasını saplayarak silin.
Pratikte yüzeyde herhangi bir film tabakası bırakmaz.
Kimyasal Bileşimi: 100 g çözelti : 35 g Etil alkol, 5 gr 2-propanal, 0,5 gr Didesildimetilamonyum klorür ve anti-korozotif ajan içerir.

Önemli Not: Görseldeki spreyli başlıklı ürün 1000 ml lik ve bidon ürün 4250 ml lik olmak üzere iki farklı üründür. 1000 ml lik siparişte yalnızca 1000 ml lik ürün, 4250 ml lik siparişte yalnızca 4250 ml lik ürün sevk edilir. Ayrıca 4250 ml lik üründe sprey başlığı bulunmaz .


Görüntülediğiniz ürün StockMount tarafından listelenmiştir.


Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.