Menu
Sepet

Diğer

ORTHOCARE 5380, Termal Tayt   Endikasyon Kalça, kasık ve bel bölgesini ilgilendiren zorlanma ve inflamasyonlar.   Etki Mekanizması Kan akımını artırır, ısı artışı sağlar.   Özellikler Anatomik olarak şekillendirilmiş..
5x5 cm Çıtçıtlı Elektoreterapi -Tens cihazlarına uyumlu olup;  1 Pakette 4 adet bulunmaktadır.  Seans aralıgı 30-50 seans ..
DIGİ-FLEX EL PARMAK EGZERSİZ YAY ÜRÜNÜ HER PARMAK İÇİNAYRIGÜÇLENDİRİLMİŞ YAYLARI SAYESİNDE ZAYIF OLAN PARMAKLARINGÜÇLENDİRİLMESİAMAÇLANMIŞTIR Dirençler; Sarı /0.7kg- 2.3kg Kırmızı/1.4kg - 4.5kg   Yeşil /2.3kg - 7.3kg  Mavi / 3.5kg- 10.4kg   Siyah /4.1kg - 14.1kg..
Pavlik bandajı EndikasyonHarness, konjenital kalça subluksasyonu yada dislokasyonu, 9 aylığa kadar olan bebeklerde görülebilen konjenital displazisi ve kalça eklemi dislokasyonları Etki Mekanizması Kalçayı fleksiyon ve abdüksiyonda tutar, asetebulumda femuru merkezi pozisyonda tutar..
Tens Cihazı Elektrodu 5x5cm 4 lü Paket Elektrot Pedi Tens Cihazı Elektrodu 5x5cm 4 lü Paket Elektrot Pedi
Yeni
5x5 cm 2mm Girişli Tüm Kablosu Elektoreterapi -Tens cihazlarına uyumlu olup; 1 Pakette 4 adet bulunmaktadır. Seans aralıgı 30-50 seans..
MSD El Parmak Rehabilitasyon Egzersiz Hamuru ürünü El Parmaklarda meydana gelen his kayıplarında , kas zayıflıklarında egzersiz ve rehabilitasyon amaçlı üretilmiş kaliteli üründür. El Parmak egzersiz hamuru ürünü orjinal MSD Markalı üründür. Egzersiz Hamurlarında farklı direnç ve sertlikle..
Pavlik bandajı   Endikasyon Harness, konjenital kalça subluksasyonu yada dislokasyonu, 9 aylığa kadar olan bebeklerde görülebilen konjenital displazisi ve kalça eklemi dislokasyonları   Etki Mekanizması Kalçayı fleksiyon ve abüksiyonda tutar, aset..
Doğal hidrokolloid dolgusu olan bentonit içerir ve dokuma kumaş ile kaplanmıştır 30X60CM  BOYUN İÇİN KULLANMA UYGUNDUR..
Dikenli Masaj silindiri - 16 cm               Masaj topları, kavrama ve parmak egzersizleri için kullanılır. Aynı zamanda kan dolaşımını düzenlemede, rahatlama ve stres kontrolü içinde kullanılabilir. ..
İnsuport İnsülin Taşıma Çantası İnsuport Teknik Özellikleri 2 haftalık ihtayaca yönelik hazırlanmıştır. Her iki bölmede ısı yalıtımlıdır. Fermuarların altı dahi yalıtılmıştır. Kemere takılabilir ve ya elde taşınabilir. Kullanıcıya ait kimlik bilgileri kartı mevcuttur. 1 adet ice pack (buz kalı..
Doğal hidrokolloid dolgusu olan bentonit içerir ve dokuma kumaş ile kaplanmıştır 30X60CM  12 DİLİMLİ..
Masaj, Kavrama ve Parmak Egzersizleri içinkullanılır. Aynı zamanda Kan DolaşımınıDüzenlemede, Rahatlama, Uyarıcı ve Stres Kontrolü için de kullanılabilir. Ürün dayanıklı slikonmalzemeden üretilmiştir..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 114 (10 Sayfa)