Menu
Sepet

Donna Glove Meme Kitlesi Tespit Eldiveni

14 %
Donna Glove Meme Kitlesi Tespit Eldiveni
Satıcı : eirmedikal
Bu satıcının ürünlerinde 200 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

En Geç 04-12-2020 Cuma günü kargoda

Donna Glove'un amacı, bir eldiven gibi giyilerek tek elle kolaylıkla kullanılabilen, dokunma ve elle muayene hissini artıran etkili bir cihaz sağlamaktır. 

Bu buluşun temel amacı kendi kendine meme muayenesi yaparken dokunma hissini artırarak yüksek derecede büyütülmüş bir palpasyon sağlamaktadır. 

Donna Glove üç kat Poliüretan membrandan oluşur: Üst katman, Orta katman ve Alt katman.

Üst katman ve orta katman üç taraftan kapalı olup bir tarafı ise açıktır, böylece avuç içi ebadında bir eldiven şekline sahiptir. 

Orta katman ve alt katman, içinde beyaz mineral yağ bulanan kapalı bir poşet formundadır, bu yağ sürtünmesiz hareket sağlayan bir kayganlaştırıcı vazifesi görmekte ve aynı zamanda dokunma hissinin ve etkili büyütülmüş palpasyonun artırılmasında bir katalizör görevi görmektedir. 

Eldivenlerin kullanımı dokunma hissini artırır ve dokunma hissinin kullanıldığı pek çok uygulamada yararlıdır. Eldiven, bir eldiven gibi giyilerek tek elle kullanılabildiğinden özellikle kullanışlıdır. 

Eldivenler nontoksiktir, tekrar tekrar kullanılabilir ve kullanıcının ellerinde veya dokunulan nesnede herhangi bir kalıntı bırakmaz.

Donna Glove Kullanım Talimatı

Tercihen oturur ya da ayakta durur vaziyette yapılmalıdır:

 • 1. Bir elinize Donna Glove u geçirin.
 • 2. Diğer kolunuzu başınızın üzerine kaldırın.
 • 3. Avuç içiniz Donna Glove un içinde olacak şekilde elinizi sabit tutun.
 • 3. Ortadaki 3 parmağınızın uçlarını kullanın ve ileri ve geri hareket ettirin. Bu hareketi yavaşça tekrar edin ve her seferinde yaklaşık 5 cm lik bir alanı kontrol edin.
 • 5. Aynı bölgeyi saat yönünde ve aksi yönde dairesel hareketlerle muayene etmeye devam edin.
 • 6. Bu işlemi memelerin tamamını ve koltuk altlarını kontrol etmek için tekrar edin.

Memelerinizi hissedin.

Bir elinize eldiveni geçirin, muayeneyi oturarak ya da omuzun altında bir yastık olacak şekilde sırtüstü yatarak yapın. Her pozisyonda diğer elinizi başınızın üstünde tutun.

Neden Donna Glove Kullanmalıyım?

Meme kanserinin erken teşhisi başarılı bir tedavinin kilit noktasıdır. Bu tip bir tümör kısa sürede gelişebilmektedir bu yüzden her 2 yılda bir mamografi çektirmelisiniz ve bu da Donna Glove ile düzenli olarak yapılacak bir kendi kendine muayenenin yerini tutmaz. Donna Glove ın hiçbir yan etkisi ve radyasyon riski bulunmamaktadır. Her 9 kadından 1 inin yaşamı süresince meme kanserine yakalanmakta olduğu tahmin edilmektedir. Sadece İspanya da 16 binden fazla kadına her yıl meme kanseri teşhisi konulmaktadır. Erken teşhis bu durumların çoğunun invaziv tümörlerle sonuçlandığı ve beraberinde metastaz riski getirdiği gerçeğini önleyebilmektedir.

Donna Glove'u Kimler Kullanabilir?

25 yaşın üzerindeki her kadın. Meme kanseri 25 ve 30 yaş arası kadınlarda çok da beklenmedik değildir.

TEKNİK BİLGİLER:

 • Sadece haricen kullanım için, şeffaf, tatsız ve herhangi bir venom içermeyen poliüretan membran; insan vücudu için zararsızdır.
 • Uygun sıcaklık: -20° ve 120°C arası
 • Kullanım ömrü: En az 2 yıldır
 • Yıkama talimatları: Sadece kaynatılmış ve sonrasında uygun bir sıcaklığa gelecek şekilde soğutulmuş su ile yıkayın.
 • Güç basıncı veya dayanıklılık: 80 KG
 • Eldivenin içerisinde bulunan sıvı CE yönetmelikleri (Avrupa Uygunluğu) ve FDA şartlarına uygun hafif bir mineral yağ olan NF 18 dir.

Görüntülediğiniz ürün StockMount tarafından listelenmiştir.


Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.