Menu
Sepet

AnkaMed

Çok İyi

0

Ortalama

0

Kötü

0

Ultrasonik Hava Nemlendirici ? Kapasite: 2,2 L ?Maksimum 8 saat çalışma süresi ? Soğuk (ultrasonik) buğu fonksiyonu ? Sessiz çalışır ? Ayarlanabilir nem kontrolü ? Düşük su uyarısı ? Uçucu yağlarla birlikte kullanılabilir ..
MSD Dikenli Top / EL EGZERSİZ Topu / Dikenli Masaj Duyu TOPU 6 Cm    6 Cm Dikenli Masaj, Kavrama ve Parmak Egzersizleri için kullanılır. -Aynı zamanda Kan Dolaşımını Düzenlemede, Rahatlama, Uyarıcı ve Stres Kontrolü için de kullanılabilir. Ürün dayanıklı silikon malzemeden üretilmişti..
AeroChamber Plus Fluw-vu Anti Statik Çocuk Maskeli İnhalatör Sarı 1-5 Yaş Trudell Sarı (Çocuk Tip) 1-5 Yaş ..
AeroChamber Plus Anti Statik Maskeli Yetişkin İnhalatör Mavi 15+ Yaş Trudell Mavi (Yetişkin Tip) 15+ Yaş ..
Chamber AeroChamber Plus Lateks içermeyen konforlu ve yumuşak bir maskesi vardır. Maske değiştirilebilir özelliktedir. Temizlenmesi kolaydır. Yetişkinler, çocuklar ve bebekler için üretilmiş modelleri vardır. Şeffaftır. Nefes verilmesini engellemeyen valfi vardır. Kullanımı basittir. Verilen ilacın..
Veron VRN 303 Jet Piston Kompresörlü Nebulizatör Solunum Cihazı Hangi durumlarda kullanılır? Pnömoni, astım, kronik obstrüktif akciğer hastalığı veya solunum yolu enfeksiyonu gibi solunumunuzu etkileyen bir tıbbi hastalığınız var ise, ilacınız ile birlikte nebulizatör cihazı kullanm..
Wollex WT-M02 Havalı Yatak (Boru Tipi)      Bu sistem uzun süre yatmak zorunda olan hastaları, vücutlarında meydana gelen yarardan korumak için tasarlanmıştır. Sistem; bir adet hava kompresörü ile bir adet Kanallı Havalı Yatak'tan oluşur. Değişmeli hava basıncı pompası, sürekli olarak '..
Plusmed pM-AD01 Boru Tipi Havalı Yatak   Kolay kullanımlı bir boru tipi havalı yatak sistemidir. Bu ürün basınç ülserinin tedavisini sağlar. Acil bir durumda, yatağın havasını hızlı bir şekilde indirmek için, CPR bandını çekilerek yatak defibrilatör kullanımına hazır hale getirileb..
Philips Respironics Nebulizatör Cihazı Inno Spire Essence                Philips Respironics'ten  InnoSpire Essence... Innospire Essence ile tedavinizi en kısa ve en etkili şekilde tamamlayabilirsiniz. 2,5 ml'lik ilacın nebül süresi maksimum 5-7 dakikadır. Tedavi..
El Ve Cilt Temizleyici Dezenfektan 1000 ml DERMOSEPTEL1000ML..
Vzn TY-A03 Mekanik Aneroid Bebek/Çocuk/Pediatrik Tansiyon Aleti Bu  ölçüm cihazı CE standardına uygun olarak üretilmiştir.         Kutu içeriği: Steteskop  Taşıma çantası  Çocuklara uygun kolluk Bebeklere uygun kollukŞişirme pompası ve valfiKadra..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 1295 (108 Sayfa)