Menu
Sepet

Hakkımızda

Merhaba Değerli Sağlık Profesyonelleri!

Sizlere, sağlık alanındaki tüm işletmelere yönelik olarak hizmet verecek olan tek pazaryeri yazılımı, Medikal Borsası hakkında bilgiler vereceğim. Medikal Borsası, tüm tıbbi malzeme ve kozmetik ürünlerinin satışını yapabileceğiniz ve aynı portaldan yine ihtiyacınız olan ürünleri tedarik edebileceğiniz bir yapıdır. Örneğin, medikal market olarak stoğunuzda fazla olan tansiyon aletini satışa koyabilir ve bu ürüne ihtiyacı olan bir medikal, eczane veya kliniğe satışını yapabilirsiniz. Sizlerden bu avantajlı dünyaya kayıt için herhangi bir mağaza bedeli veya ürün yükleme bedeli talep edilmeyecektir. An itibariyle bünyesinde 1000 üzeri üyesi bulunan ve bu sayıyı hızla yükseltebilmek adına çalışmalarını devam ettiren Medikal Borsası, çok yakın gelecekte sektöre yön veren bir yapı olacaktır. Hem sistem hem de yasa gereği perakende satışa kapalı olarak hizmet verecek yapı, satın aldığınız tüm ürünlerde güncel fiyatları kontrol edeceğiniz ve size uygun gelen ürünleri güvenle satın alacağınız en faydalı toptan tıbbi malzeme e-ticaret sitesidir.

Şimdi, sizlere sistem hakkında bazı yararlı bilgiler vererek sistemin detaylarından bahsetmek istiyorum. İlk olarak sisteme kolay bir şekilde kayıt olabilmek adına site alt kısmında bulunan “mağaza başvurusu” kısmına tıklamanız gerekmektedir. Burada şahıs firması olanlar için “bireysel mağaza” ve limited ve anonim şirket kayıtları için ise “kurumsal mağaza” sekmesi ile kayıt doldurmanız gerekmektedir. Mağazalarımızın tamamı açıklamada da yer aldığı gibi tek panelde hem satışlarını hem de alım yaptığı ürünleri takip ve kontrol edebilmektedir. Kayıt sonrası onay verildikten sonra sisteme kayıtlı e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yapıp medikalborsasi.com toptan e-ticaret sitenizi test edebilirsiniz.

Amaç, artık hayatımızda çok daha fazla yer edinmiş olan güvenli e-ticaret mantığını, bir sektörün temsilcilerinin buluşma noktası haline getirebilmektir. Adından da anlaşılacağı üzere Medikal Borsası’-nın hedefi satışını yaptığı her üründe en iddaalı fiyatı vermek olan bir yapı olacaktır. Bunun yanında en iyi hizmeti veren satıcılarla çalışmayı hedeflemekteyiz. Cümlemin başında belirttiğim gibi e-ticaret siteleri her geçen gün daha fazla kullandığımız, kah yemek söylediğimiz, kah bir elektrikli ev aleti aldığımız hatta market ihtiyaçlarımızı dahi karşıladığımız tedarikçilerimiz olmuştur. Araba alacağımızda, ev kiralayacağımızda ve gideceğimiz yeri bulmakta dahi kullandığımız interneti bu kez ticaretimizde kullanacağız. Alım-satım yaptığımız ürünlerde en iyi fiyatı görebileceğimiz, kullandığımız tıbbi sarf gereçlerinde hem uygun fiyat ve hem ayağa hizmetin önünü açacak olan Medikal Borsası, sizlerden gelen destek ile  ürün gamını daha fazla geliştirecektir.