Menu
Sepet

Nasıl Ürün Alırım?

medikalborsasi.com internet sitemizden isterseniz kredi kartı ile veya havale-eft seçeneğinde göreceğiniz IBAN hesap bilgileri ile alışveriş yapabilirsiniz. Sisteme ziyaretçi olarak üye olmak veya üye olmadan alışveriş yapmak sizin tercihinizdir.

Firma olarak toptan alışveriş için aşağıdaki linkte bulunan "toptan alım firma başvuru" linkindeki formu doldurup. onay sonrası şiferniz ile sisteme giriş yapıp ürünlerin size özel fiyatlarını görebilirsiniz.
https://www.medikalborsasi.com/index.php?route=account/register&store

Sistemde kayıtlı ürünlerden stoklu olanlar "sepete ekle" butonu aktif olanlardır. Sistemde sadece "soru sor" butonu aktif olan ürünler ise , stoğu güncel olmayan ürünlerdir. Bu ürünlerde güncel stok ve fiyat bilgisi almak için butonu tıklayıp, sorunuzu iletebilirsiniz. Sorunuza mutlaka cevap verilecektir.

Ürünlerde yüksek adetli alımlarınız için sağ üst kısımda bulunan "teklif iste" butonundan sistemde kayıtlı-kayıtsız tüm ürünler için teklif alabilirsiniz.

Whats app üzerinden yazışmak isterseniz teklif iste butonu yanındaki whatsapp ikonuna tıklayıp direkt olarak destek alabilirsiniz.