Menu
Sepet

Kampanyalı Ürünler

Varimed Orta Basınçlı Ccl 2 (23 - 32 mmHg) Uyluk Boyu Varis Çorab Varimed Orta Basınçlı Ccl 2 (23 - 32 mmHg) Uyluk Boyu Varis Çorab
-15 %
Kullanım Alanları   Orta Basınçlı (23 - 32 mmHg) Varis Çorapları:   Ödeme eğilimli belirgin varislerde   Travma sonrası şişliklerde   Basit ülserlerin iyileşme döneminde   Yüzeyel trombofilebitlerde   Top..
MoVeS Band 1,5 Metre Siyah Egzersiz ve Pilates Direnç Bandı MoVeS Band 1,5 Metre Siyah Egzersiz ve Pilates Direnç Bandı
-9 %
MSD-BAND  45.5  Metre Egzersiz ve Pilates Bandı -   (Direnç Seviyesi ÇOK SERT) ÜRÜN RULO TOP ŞEKLİNDE ÜRETİLMİŞTİR GÖRSELDEKİ ORİJİNAL KUTUSUNDA  KESİLEREK PAKETLİ GÖNDERİLECEKTİR ..
Orthocare Heel wedge Topuk Yükseltici İthal 92200 Orthocare Heel wedge Topuk Yükseltici İthal 92200
-4 %
Topuk yükseltici   Endikasyon Aşil tendinitleri, kısmi ya da tam aşil rüptürleri, aşil tendonunun zorlanmaları, post-op aşil rüptürleri, topuğun yükseltilmesi gereken durumlar, severe hastalığı   Etki Mekanizması 15 derecelik bir açı oluşturarak, a..
MoVeS Theraflex Kırmızı Renk El Egzersiz Hamuru El Parmak Güçlendirme 57 Gr MoVeS Theraflex Kırmızı Renk El Egzersiz Hamuru El Parmak Güçlendirme 57 Gr
-23 %
El Parmak Rehabilitasyon Egzersiz Hamuru ürünü El Parmaklarda meydana gelen his kayıplarında , kas zayıflıklarında egzersiz ve rehabilitasyon amaçlı üretilmiş kaliteli üründür. El Parmak egzersiz hamuru ürünü orjinal MSD Markalı üründür. Egzersiz Hamurları..
Hitec Foley Sonda No:10 Hitec Foley Sonda No:10
-21 %
Steril Tek Kullanımlık Silikolatex Sonda ..
Omron Microair U 100 Nebulizatör Omron Microair U 100 Nebulizatör
-0 %
OMRON MicroAIR U100, basit öksürükten astıma kadar çeşitli solunum rahatsızlıklarını etkili bir şekilde tedavi etmeye yardımcı olan küçük ve taşınabilir bir nebulizatördür.Geleneksel nebulizatörler hantal ve gürültülü olabilmekte ve çalışmaları için elektrik prizi gerekebilmektedir. Dışarıda güzel b..
Golfi G132 Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye Golfi G132 Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye
Popüler Markalar -6 %
Oturma Yeri Genişliği35-40-45-50 cm Oturma Yeri Derinliği40 cm Oturma Yeri Yüksekliği 53 cm ..
Viaxi Breast Firming Cream 50 ml Viaxi Breast Firming Cream 50 ml
-15 %
Viaxi Breast Firming Cream 50 ml Her kadın güzel göğüslere sahip olmak ister ve bunun için aslında özenli bir bakım yapması yeterli olacaktır. Viaxi Göğüs Büyütücü Krem'in formülündeki doğal etken maddelerle göğüs yağ dokusunu kalınlaştırır. Böylece göğüslerin daha dolgun ve dik ..
Sanitabant Çocuk Göz Kapama Pedi | 3 Desenli | 24 Adet | 5*6.2 cm Sanitabant Çocuk Göz Kapama Pedi | 3 Desenli | 24 Adet | 5*6.2 cm
-41 %
Ürün Tanımı: Kendinden yapışkanlı göz bandı. Kullanım Alanları: Şaşılık ve göz tembelliğinde sağlam gözün kapatılarak tembel gözün çalıştırılması ve güçlendirilmesi amacıyla kullanılır. Ürün Özellikleri: Oval şekilli, desenli non-wowen kumaştan yapılmış..
Varimed Hafif Basınçlı (18 - 21 mm Hg) Uyluk Boyu Varis Çorabı Varimed Hafif Basınçlı (18 - 21 mm Hg) Uyluk Boyu Varis Çorabı
-12 %
Kullanım Alanları Hafif Basınçlı (18 - 21 mmHg) Varis Çorapları:     Toplardamar hastalıklarının önlenmesinde, Ödemin eşlik etmediği hafif varisler ve gebeliğin erken varislerinde, Damarda genişleme ve elastikiyet kaybına yol açan diyabet ve romat..
MoVeS Band 1,5 Metre Mavi Egzersiz ve Pilates Direnç Bandı MoVeS Band 1,5 Metre Mavi Egzersiz ve Pilates Direnç Bandı
-13 %
MSD-BAND  45.5  Metre Egzersiz ve Pilates Bandı -   (Direnç Seviyesi SERT) ÜRÜN RULO TOP ŞEKLİNDE ÜRETİLMİŞTİR GÖRSELDEKİ ORİJİNAL KUTUSUNDA  KESİLEREK PAKETLİ GÖNDERİLECEKTİR ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 316 (27 Sayfa)